redaguoti
spausdinti
istorija

Moduliai

Studentai

Magistro darbai

Archyvas

Forumas

Nuorodos

redaguoti meniu

Puslapis paskutinį kartą pakeistas 2010-02-27 19:43

Medijų filosofija

2008 metų pirmas semestras

Tai archyvinis KTU Medijų filosofijos studentų 2008 metų pirmo semestro informacinis puslapis. Naujausios informacijos apie studijas ieškokite čia.


T. Sodeika:

Medijų filosofija yra tarpdisciplininis tyrimas, kurio akiratyje atsiduria ne tik komunikacijos ar informacijos technologijos, bet ir menas, literatūra, religija ar net įvairūs materialinės kultūros aspektai. Apskritai paėmus, medijų filosofiją galima būtų laikyti šiuolaikinės kultūros filosofija.

M. McLuhan:

The medium is the massage.

S. Rettberg:

Akademinis naujųjų medijų studijų įsitvirtinimas vyksta tuo pačiu metu įvairiomis kryptimis: jas galima atrasti įtrauktas į vaizduojamųjų menų, komunikacijos mokslų, informatikos, retorikos, žurnalistikos, literatūros ir veikiausiai gal net į kūrybinio rašymo programas. (…) Kuomet prieš dešimtmetį naujųjų medijų kūrimas ir tyrinėjimas būtų buvęs įmanomas tik saujelėje mokslinių įstaigų, šiandieną tam atsiranda žymiai daugiau galimybių — ir ne tik Ivy League koledžuose ar aukščiausio lygio institucijose, tokiuose kaip Kolorado, Ajovos ir Los Andželo universitetai, bet net ir pačiuose nuošaliausiuose kampeliuose kaip Baltimorė pietiniame Niudžersyje ir Turku Suomijoje.


Moduliai

Tvarkaraštis