redaguoti
spausdinti
istorija

Moduliai

Studentai

Magistro darbai

Archyvas

Forumas

Nuorodos

redaguoti meniu

Puslapis paskutinį kartą pakeistas 2009-12-30 12:53

VizualinėsMiestoKultūrosKūrybinisProjektas

Aistė18 lapkričio 2009, 22:57

Sveiki gyvi,

Dėstytoja prašė surašyti savo kūrybinių projektų sumanymus. Jei būsit geri, patars ką naudingo.

Aistė18 lapkričio 2009, 23:09

Kaip tikra pionierė, pradedu nuo savo sumanymo: surasti kelias negyvenamas salas Kauno mieste, pafotografuoti, užmesti akį į judėjimą jose. Teorinis pagrindas ir viso to tikslas? Kąašžinau, miestas juk skirtas žmonėms, bet, va, yra tokių vietų, kurios niekam nieko. O ar veikia jose kažkokios pasisavinimo ir pasipriešinimo taktikos? Kas pretenduoja į tuščias erdves?

Ak, taip, grafičiais apipaišytos vietos nėra negyvenamos salos.

Skaitytini tekstai: neieškojau dar. Kažkur turėtų būti Baumano ir Lefebvro.

Laura22 lapkričio 2009, 21:29

Dviratis kasdiene (sezonine) transporto priemone dideles dalies aktyviu Vilniaus miesto gyventoju. Populiarus marsrutas Verkiu parkas — Zverynas. Koks tas dviraciu takas (diena, nakti, rudeni, ziema)? Su kokiom kliutim tenka susidurti? Dviraciu takas kaip hypertekstas? ir t.t.

Destytojos rekomendacijos: Amin, Trift, miesto ritmo teorija.

Gal dar yra rekomenduotinos literaturos? Pavyzdziu? :)

Agnė24 lapkričio 2009, 13:20

Ketinu surinkti visų žinomų Kaune kadaise buvusių ir tebesančių kino teatrų žemėlapį. Keliu hipotezę, kad kino teatrai ankčiau buvo išplitę visame mieste, vėliau buvo etapas, kai visi pagrindiniai susitelkė centre, dar vienas etapas — centro tuštėjimas ir tik keli taškai. Vizualiai tai atrodys kaip žemėlapis, išmargintas taškų tinklo, tai parodys kino poreikio kaitą, priklausomai nuo įvairių istorinių laikotarpių.

Renata01 gruodžio 2009, 10:09

Darbo tikslas: alternatyvaus Ąžuolyno parko gido sudarymas.

Pateiksiu parko žemėlapį, kuriame sužymėsiu visas Ąžuolyną sudarančias teritorijas. Sudarinėdama gidą trumpai aprašysiu kiekvienos siūlomos aplankyti vietos istoriją, įdomiausius faktus i.t.t.

Danguole02 gruodžio 2009, 13:30

As irgi norejau paklausti: 1) Iki kada situos darbus (kaip suprantu, pries tai dar suderinus) reiketu pristatyti ir 2)Daugiau Lavrinec paskaitu nebebus ar kaip, zinote gal kas?

Aistė10 gruodžio 2009, 16:06

Dr. Lavrinec paskutinėje paskaitoje nesakė, kad tai jau pabaiga ir žadėjo pagalvoti apie skaitinius kitam kartui. Todėl yra vilčių, kad dar vienas užsiėmimas įvyks. Bet šiuo metu ji neatsako į laiškus, nes yra (lyg ir) užsieniuos. Pristatymo data dar nesutarta.

Aurimas22 gruodžio 2009, 11:27

Mano darbas bus apie graffiti meno šedevrus Kauno centre. Pateiksiu kelis didžiausius graffiti telkinius, panagrinėsiu galimas jų atsiradimo būtent toje vietoje priežastis, ką šis menas suteikia toms vietoms ir kitas aplinkybes. Šaltinis Google… Manau nuo Aistės darbo maniškis pakankamai skirsis, nors abiems graffiti bus svarbūs…

Danguole27 gruodžio 2009, 00:31

O mano planuojamas darbas vadinsis: „Asfalto ezerai“. As irgi panagrinesiu ju atsiradimo mieste priezastis ir kokius nepatogumus jie suteikia ne konkreciai miestui, bet greiciau zmonems.

Grįžti į forumo pradžią — temų sąrašą